Everything or nothing - 1.díl

29. ledna 2011 v 21:26 | Pansy Kristie |  Frerard - stories
Tak už teda přidávám tu povídku. Je sice trošku úchylná, ale co :P Tak snad se bude líbit :D ;) (vypráví Frank, což jsem chtěla nakonec změnit, ale už jsem to nechala tak, jak to bylo)


Jsou 4 hodiny ráno a zvoní zvonek.
"Kdo to sakra může bejt?!" nadávám rozespale.
"Frankiee...Lyn mě vykopla." vzlykal Gee a padnul mi do náruče.
"Eh. Gee, ty si pil co?" spustil jsem na něj když na mě dejchnul a zavřel za ním dveře. Jakmile jsem to dořekl, tak hodil šavli.
"No fuj, Gee." a koukal jsem, jak se mi tu válí po zemi.
"Tak jdeme. Musíme tě vysprchovat. A hlavně studenou vodou, aby ses trochu probral." a vzal jsem ho do koupelny.
"No co koukáš, já tě svlíkat nebudu." zasmál jsem se nervozně. Nevypadal, že by to zvládnul.
"Frankiee..." zahulákal a svlíknul si poblitý tričko.
"To bude dobrý. Teď se svlíkni a vlez si do sprchy. Hey, vnímáš mě? Hlavně se mi tu neutop. Až budeš, tak si vem tohle čistý oblečení a přijď za mnou." hláskoval jsem mu. Po chvilce ticha mi to bylo divný, tak jsem ho šel radši zkontrolovat. Ležel ve vaně v džínách a sprchoval se horkou vodou. "Frankiee.." začal zase.
"Ach jo. Vždyť sis nesundal kalhoty ty trdlo." a pomohl jsem mu vstát. Zavrávoral, ale udržel se.
"Franku?"
"Ano Gee?"
"Já tě prostě miluju." vyklopil ze sebe. No dobrý, trochu se napije a začne mi tu vyznávat lásku.
"No to je super, ale teď si musíš sundat ty mokrý kalhoty."
Začal brečet.
"Co je zas?" zeptal jsem se.
"Když ty mě nemiluješ." brečel Gee. Bože můj. Stál tu přede mnou v promočenejch kalhotech a brečel, že ho nemiluju. Roztomilej pohled. Kdyby nebyl na mol, tak by to byla docela pěkná chvíle.
"To víš, že miluju." musel jsem říct nakonec, aby mě začal vnímat. Stejně si ale nesundal ty mokrý kalhoty a místo toho mě obejmul. Už tolik nesmrděl, ale vadili mi ty jeho mokrý kalhoty, co se na mě začly přisávat.
"Gee prosím, sundej si už ty kalhoty a převlíkni se do suchýho." začal jsem nanovo. Vtom se ale na mě Gee vrhnul. Začal mě líbat, pořád v kalhotách, a nepřestával. Já jsem mu to ale překvapivě oplácel i když jsem měl pořád na mysli, že pil. Začal mi rozepínat kalhoty a sundavat triko.
"Nejdřív by sis asi měl sundat ty svoje." uchechtl jsem se. Najednou je měl dole raz dva. A já taky. Jel mi rukou po těle pomalu dolů a zastavil se na mém nářadíčku. V tu chvíli se nějak probralo. Začal mě tam hladit a mezitím pořád něžně líbal, až se se mnou zatočil svět. V tu chvíli jsem byl hrozně nadrženej a připravenej na všechno, jen aby to už bylo. Sundal mi moje značkový boxerky a šáhnul si pořádně. Pomalu si klekal a přitom, jak si sedal, tak mi sjel jazykem od krku až k mému kámošovi. Cítil jsem na něm jeho teplý dech. Vzal ho jemně do pusy a já hlasitě zasténal. Byl tak něžnej a jemnej. Nakonec jsem se mu udělal do pusy a byl nadmíru spokojenej. I Gee jemně vzdychl, když jsem mu zajel rukou do trenek a líbnul mě na krk. Nakonec jsme se přesunuli do pokoje a padli spolu na postel. Navlíkl jsem si zpátky boxerky, ale Gerarda jsem je navlíknout nenechal - ještě před usnutím jsem ho tam něžně hladil a tím mu sliboval, že mu to někdy oplatím. Tiše sténal a nakonec jsme spolu usnuli v náručí.
Zbudili jsme se kolem dvanácté.
"Au. Moje hlava." zaskuhral Gee a pomalu otevíral oči. Při pohledu, jak jsme leželi se hrozně lekl, ale musel se hejbat pomalu, protože ho strašně bolela hlava.
"Ku*va to je bolest. A proč jsem nahej? Vůbec nic si ze včera nepamatuju. Naposled to, že mě Lyn nechala, tak jsem se doma napil a pak už vůbec nic nevim." zděsil se a rychle se přikryl.
"No...tys u mě zazvonil a hodil šavli, pak ses šel osprchovat a..." nestačil jsem dokončit větu.
"My spolu něco měli?" vykřiknul Gee a v očích měl vyděšený výraz. Při pohledu do nich jsem prostě musel lhát. Jinak by to nešlo. On byl namol a nic z toho, co se stalo nemyslel vážně...
"Ne, neměli..." zalhal jsem.
"Aha...a proč jsem teda nahej?"
"Prostě si vylez ze sprchy nahej a pak si usnul jak špalek." vyklopil jsem nakonec. "No...a dáš si něco k jídlu?"
"Asi jenom nějakej prášek na hlavu." zaskřehotal Gee a natahoval si trenky. To, co se stalo včera, se nejspíš nesmí dozvědět. Mně se to líbilo, ale jemu by asi vypadly oči z důlků, kdyby se to dozvěděl. Škoda.
"Frankie?" ozvalo se za mnou. "Děkuju, žes mi pomohl. Lepšího kámoše nikdo nemá." a obejmul mě. Na to se nedalo nic říct. V tu chvíli mě pravda o včerejší noci tížila ještě víc...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tery Gee :) xP* Tery Gee :) xP* | Web | 29. ledna 2011 v 21:50 | Reagovat

tak to je boží :* :) :D je to skvělý :D:)

2 Tery Gee :) xP* Tery Gee :) xP* | Web | 29. ledna 2011 v 21:50 | Reagovat

už je u mě 4 díl :)

3 Tery Gee :) xP* Tery Gee :) xP* | Web | 29. ledna 2011 v 23:19 | Reagovat

JSem ráda že se ti líbí:D

4 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 30. ledna 2011 v 10:37 | Reagovat

Aww :D prej nesundal sis kalhoty trdlo :D

5 Tery Gee :) xP* Tery Gee :) xP* | Web | 30. ledna 2011 v 12:08 | Reagovat

to jo ale jsem ráda že Gee změnil účes :D:*

6 Veru Way Veru Way | Web | 30. ledna 2011 v 13:41 | Reagovat

Jéé to je dokonalý :) Proč jsem nahej?:D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama