Everything or nothing - 2.díl

31. ledna 2011 v 19:57 | Pansy Kristie |  Frerard - stories
Tak už konečně přidávám 2.díl. Tentokrát to neni nic úchylnýho (nebojte, časem to zas přijde :D) a je to spíš drámo :D 


Gee nakonec odešel do svýho starýho bytu. Příští týden máme koncert a já nevim, jestli to zvládnu. Momentálně tu sedim v depresi s flaškou v ruce. Nakonec usínám na gauči. Následující dny jsme měli mít ještě poslední zkoušky, ale já se vždycky musel vymluvit. Jednou mi bylo špatně, podruhý jsem byl zas pryč a nakonec už nastal den před koncertem, což jsem na tu zkoušku prostě jít musel.
"Čau Franku. Tak už jsi v cajku?" pozdravil mě Ray.
"Jo, v pohodě." utrousil sem.
Nakonec jsme začli zkoušet a já furt koukal na kytaru a Geeho si nevšímal. Zkouška byla hotová za 2 hoďky, a tak jsem se s klukama rozloučil, dohodnul se na srazu na odjezd a vypadl sem.
"Franku?" ozvalo se za mnou a já viděl Geeho, jak se řítí ze dveří.
"Nechceš tu s náma ještě chvíli zůstat? Něco popijem, pokecáme a pak nás Ray hodí domu."
"Né, já musim jít. Snad někdy příště." vypadlo nakonec ze mě.
"Ehm..dobře no. Stalo se něco? Jseš dneska nějakej tichej a tak." vyzvídal Gee. On se tak snažil a já byl tak protivnej. Když si ale vzpomenu, jaký to s nim bylo krásný a jak on nic z toho neví...prostě nemůžu.
"Ne, nic se nestalo. Chci se jen pořádně vyspat na ten zejtřek. Tak ahoj." a jako největší debil jsem se otočil a šel, abych něco neproved. Celou cestou domu jsem myslel jen na Geeho. Pořád jsem ho viděl před sebou, jak se sladce usmívá a pořád jsem cítil jeho vůni. Po příchodu domu jsem neměl na nic náladu. Ani na ten zítřejší koncert. Ach jo, měl bych ze sebou něco dělat - takovej depkař co se ze mě stal. A ničím tim i Geeho. Zítra si to prostě s Geem užiju. Ať se stane cokoliv.
Druhý den při odjezdu na koncert...
"Čauky kluci." snažil jsem se být po včerejšku aspoň trochu milej.
"Á, pán se nám vyspinkal do růžova." zasmál se Mikey.
"Takže už dobrá nálada Frankie?" usmál se Gee. Frankie. On mi řekl Frankie. Ani jsem si neuvědomil tý dlouhý chvíli ticha, protože jsem se rozplýval nad Geem.
"Franku?" zamával mi před obličejem Gee.
"Jo, jasně. Musí bejt, když je dneska ten koncert." a vypadalo to, že se Geemu oddychlo. Včera jsem se asi choval dost blbě. Cesta probíhala v pohodě a překvapivě i koncert. Ze začátku jsme hráli rychlejší písničky, takže jsem v tu chvíli zapomněl na všechny starosti a skákal tam jak blázen a házel hlavou do rytmu. Následovala pínička Teenagers a Gee se tam začal parádně kroutit. Vrtěl se do rytmu a já prostě neodolal a zezadu se k němu připlížil a opakoval jeho pohyby. Zasmál se a já poctivě kopíroval každý jeho pohyb. Následovalo Rayovo solo a my se tam pořád za sebou vrtěli. Najednou už jsem neovládnul ruce a ty samy vystřelily na Geeho. Nevím, co mi v tu dobu běželo hlavou, ale nejspíš jsem se prostě přestal ovládat a musel si šáhnout na Geeho. Jeho "malý" kamarád se taky probral. Gee vzdychl a přitom se zasmál.
"Aww, jako bych už tu slast někdy zažil." zakroutil hlavou.
"Tak už sis vzpomněl na tu naší noc jak..." nedokončil jsem větu, rychle se chytil za pusu a uskočil od Geeho. Gee jen šokovaně zíral. Na otázky ale nebyl čas, protože zas musel začít zpívat. Začal jsem si v hlavě nadávat a proklínat se. Z toho už se nevyvlíknu. Budu mu to muset říct a on mě bude do smrti nenávidět. Ale vždyť se mu to teď líbilo ne? Ne, na to bych teď neměl myslet. Začali jsme hrát poslední písničku. Cancer. Vždy, když se na mě Gee podíval, měl v očích tolik otázek a já jen musel zklopit pohled.
"I will not kiss you, cause the hardest part of this, is leaving you..." zpíval Gee a mně začly téct slzy po tváři. Všimnul si toho.
"Cause the hardest part of this, is leaving you." skončil Gee a s nechápavým, ale i utěšujícím úsměvem mi setřel slzy. Jak já ho miluju. Cože?! Zarazil jsem se nad svojí myšlenkou. On mi stále nechápavě koukal do očí. Kývnul jsem na něj, ačkoliv by se na cokoli ptal a všichni jsme se rozloučili s fanoušky a odkráčeli do šatny.
"Povedenej koncert, ne?" začal Ray.
"Jo, bylo to fajn." odpověděl mu jako jedinej Mikey. Gerard mlčel, já mlčel a bylo mi tak trapně. Každej jsme šli jinam - Mikey si šel pro pití, Ray se s někým zakecal, jen Gee šel pořád za mnou do šatny.
"Franku..." začal nakonec. "Mam toho tolik, na co bych se tě zeptal, ale začnu asi takhle - proč jsi mi lhal?" a podíval se mi vyčítavě do očí. Když má tolik otázek, proč se musí zeptat zrovna na tuhle?! Zase jsem měl slzy v očích. Proč jsem kurva takovej měkoň?! Od té příhody s Geem jsem hrozná citlivka. Nakonec si ke mně sednul a vzal kolem ramen. Rychle jsem jeho ruku setřásl.
"Když už ti mam říct pravdu, tak bys neměl bejt milej. Ano, lhal jsem ti, ale to jsem ti měl jako říct, že si se na mě vrhnul?" začal jsem a pak už jsem nesklapnul. Nakonec jsem mu všechno dopodrobna řekl a on nebyl schopnej říct ani slovo. Jen tam tak seděl a zíral do prázdna.
"Ach jo. Věděl jsem, že to bude těžký, ti to říct, ale že až takhle. Nechci abys mě nenáviděl, ale máš pro to důvod." skončil jsem můj histerák a radši odešel. Už bych to nevydržel, sedět tam vedle něj a čekat, co z něho nakonec vypadne. Rozhodnul jsem se zapadnout do koupelny. Jedna je v šatně, kam rozhodně nepůjdu, a druhá je naštěstí hned naproti. Horká sprcha mi teď bodne. Svlíknul jsem se a zapadl pod vařící vodu. Nic jako horká sprcha mi teď tolik neuleví. Sprchoval jsem se docela dlouho, a tak jsem si ani nevšimnul, že se ke mně zezadu někdo blíží...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 31. ledna 2011 v 20:19 | Reagovat

Anoo :D Gee se nenápadně přiblíží a... :D
Dokonalý :D

2 Tery Gee :) xP* Tery Gee :) xP* | Web | 31. ledna 2011 v 20:19 | Reagovat

skvělý..:) uplněě mooc ;)**♥

3 Veru Way Veru Way | Web | 31. ledna 2011 v 20:30 | Reagovat

Frankiemu náhodou spadne mejdlo na zem, skloní se pro něj a neznámý přihlížející využije situace :D:D:D:D

4 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 31. ledna 2011 v 20:38 | Reagovat

Neděkuj (to je rozkaz :D) za pravdu se neděkuje :-)

5 Veru Way Veru Way | Web | 31. ledna 2011 v 20:55 | Reagovat

Vid :D Ale je to úžasný! :) těšim se na to, co bude ve sprše..:P

6 Tery Gee :) xP* Tery Gee :) xP* | Web | 1. února 2011 v 13:14 | Reagovat

Děkujeme kristý :)** moc to potěší..;)♥

7 Veru Way Veru Way | Web | 1. února 2011 v 21:13 | Reagovat

To je pořád strašně chváli se vždycky začnu červenat..:D Děkuji moc..:) Jo a doufám, že nevadí, že jsem si tě přidala na fejsu...:) Možná jsi poznala, že jde o mě :D:D

8 Veru Way Veru Way | Web | 1. února 2011 v 21:24 | Reagovat

Dobře..:) Já si říkala..Mam jí napsat..nemam...třeba to pozná. a určitě bych zase napsala  něco trapnýho ve smyslu. Ahoj já jsem Veru Way. :D Což si přečteš v podstatě i ve jméně :D a takhle :D No moje myšlení pochopí málokdo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama