Anatomy of Frerard - delší jednorázovka ;)

25. února 2011 v 23:15 | Pansy Kristie |  Frerard - stories
Tákže - tohle je Frerard od ŁuCí a Bíny :)♥ A já s tim jakože nemam nic společnýho, ale taky spolu píšem Frerarda a až dopíšem, tak tu bude ;)*


Je asi půl 4 ráno, nemůžu spát. Sakra, kdyby ta dodávka nebyla tak malá třeba bych se teď nechoval jako malá holka. Víte jakej je to pocit ? Vidím jak se mu třepou řasy, slyším jak klidně oddechuje... Je těžký spát tak blízko a přitom se ho nemoct dotknout.
"Kurva Franku..." vyrušil mě Gerard z "přemýšlení".
"C-co je ?" zakroutil jsem nechápavě hlavou.
"Pořád na mě čumíš." zasmál se. Ignoroval jsem ho, asi ho baví dělat si ze mě srandu. Nad čím jsem to vlastně přemýšlel? Zarazil jsem se a po chvíli mi začal mozek opět pracovat na plné otáčky. Hlavu jsem měl plnou Gerarda. Koutkem oka jsem sledoval to, jak se směje a jak se každou chvíli schová za vlasy. Bože Franku! Co to plácáš? Okřikl jsem se po chvíli rozplívání se nad tím, jak je Gerard úžasnej. Možná bych mu to mohl nějak říct. Naznačit mu to. Ale jak ? Třeba bych mu to mohl nějak... ukázat ! To je dobrý nápad. Už je to dlouho co jsme si na koncertech strkali jazyky do krku, připomenu mu to. Musel jsem se té představě usmát a pak jsem pravděpodobně usnul."Franku? Franku?" zatřásl se mnou někdo.
"C-co je." zamulal jsem rozespale a promnul si oči. Myslím, že jsem to neměl dělat, akorát mi začaly slzet. Ležel jsem Gerardovi v klíně a díval se do jeho překrásné tváře.
"Můžeš vstát? Potřebuju na záchod." zaškemral Gee a já si sedl.
"Jak dlouho jsem spal?" zeptal jsem se.
"Asi hodinku a půl." pokrčil Gee rameny a odešel z auta.
"Jak jsem mohl usnout a spát Gerardovi na klíně? Ptal jsem se sám sebe. Možná bych mu to fakt měl naznačit. Večer máme koncert, tak mu to tam ukážu. Rozhodl jsem se a šel se ven provětrat.
"Gee šel na druhou stranu." dobíral si mě Mikey. S mírným úšklebkem jsem na něj vztyčil prostředníček a zabouchl dveře od auta. Šel jsem asi 5 minut a najednou se zprudka zastavil.
"Kurva ! oni mi určitě ujednou." rozběhl jsem se zpátky k místu kde stála dodávka. Ani netušíte jak jsem si oddychl, když tam ten vrak stál. Vlezl jsem dovnitř a zavřel za sebou dveře.
"Franku?!" ozvalo se poděšeně a když jsem se otočil na zadní sedačku, seděl tam Gerard s rukou v kalhotech.
"Eh..uhm, promiň. Nechtěl jsem tě vyrušit. Já..já jsem tě hledal venku." vykoktal jsem ze sebe.
"Jo, dobrý. Stejně už jsem skončil." zasmál se Gerard a přesunul se zpátky vedle mě.
"Fee?" zašeptal po chvíli Gerard a podíval se mi do očí.
"No? Chceš něco?" zeptal jsem se a doufal, že neodhalil moje malé tajemství.
"Mám tě rád. Víš to?" odpověděl mi Gerard a naklonil se ke mně. Myslím, že mě chtěl políbit, ale dovnitř vtrhl Mikey.
"Franku! Kde jsi nechal Raye?" vybalil na mě a já se s trhnutím otočil a vrazil Gerardovi omylem facku. "Já jsem s Rayem nešel." obořil jsem se na něj a vystrčil ho ze dveří.
"Ale..ale. Šel jsi s ním. Teda aspon za ním." křikl ještě Mikey a já přibouchl dveře, abych ho neslyšel.
"Idiot." pomyslel jsem si a otočil se na Gerarda, který si mnul tvář.
"J-já.. promiň." vykoktal jsem.
"Máš celkem sílu." zasmál se. Nevěděl jsem co říct, nasadil jsem svůj stupidní úsměv a čekal co se pude dít. Gee se na mě chvíli díval jako na největší pako asi čekal, že něco udělám. Jenže já nemohl, nemohl jsem se ani hnout jak jsem byl zmatený.
"Možná by jsme měli najít Raye." prohodil a vylezl z auta. Raye jsme našli po půl hodince. Stepoval u auta.
"Kdes byl ty pako!" křikl na něj Gerard a naštvaně na něj koukl. Musel jsem se usmát. Tak mu to slušelo, když byl naštvanej."Tak sorry, no." odpověděl Ray a vlezl si do auta. Sedl jsem si dozadu vedle Gerarda a čekal na odjezd.
"Franku, potom za mnou přijdi. Musím ti něco říct." zašeptal mi do ucha Gee. Trhl jsem sebou, ale kývnul na souhlas.
"Jo a všechno nejlepší k narozkám." dodal po chvíli.
"Děkuju." vypískl jsem potěšeně, že si jako jediný člen kapely vzpomněl. Zbytek cesty jsme mlčeli nebo spali. Měli jsme za sebou dlouhou cestu a přes den jsme většinou pařili a chlastali. Nedalo se, když nebyli koncerty, byli chlastačky. Přilepil jsem ksicht na sklo od okna a zavřel oči. V noci jsem měl pocit, jako by mi někdo hladil po noze, ale nevěnoval jsem tomu pozornost. Znovu jsem usnul. Ráno, no vlastně asi odpoledne jsem se probudil před dodávkou. Zmateně jsem zaklepal na okýnko, když se otevřeli dveře Mikey se začal strašně smát a zase zabouchl. Kurva co se to děje ? Párkrát jsem se rozhlídl kolem sebe abych zjistil kde jsem. Nezjistil jsem to. Viděl jsem jenom Gerarda, který ležel asi 2 metry ode mě. Strašně mě bolela hlava, fakt dost, z posledních sil jsem se k němu připlazil a snažil se ho vzbudit, jestli je vůbec na živu. Okamžitě vyskočil na nohy a smál se.
"Ty taky ?" kňukl jsem.
"Promiň, nikdy jsi nevypadal líp." nepřestával se smát.
"Počkej, počkej." zarazil jsem ho v další salvě smíchu.
"Co je na mě tak .." pak jsem se zarazil já a uvědomil si, že jsem nejspíš celou noc ležel venku na kamenech a v blátě. Prohlídl jsem si ruce, nohy, břicho a nikde jsem neviděl kousek bláta.
"Co!" zakřičel jsem a zabouchal znovu na dodávku. Otevřely se dveře a někdo mě vtáhl dovnitř. Jasně, do karavanu jsem si vždycky přál podívat. Rozhlédl jsem se po dodávce, byla tam jenom jedna řada sedadel, ta kde jsme seděli s Gerardem byla pryč. Co se stalo? Ptal jsem se sám sebe. Trochu jsem totiž nechápal. Po chvíli se vedle mě objevil i Gerard a smál se na celé kolo.
"Nadopovali jste ho?" ukázal jsem na něj prstem a zhnuseně odvrátil pohled.
"Trochu, ale tebe taky." zasmál se Ray.
Měli jste se vidět, jak jste řádili." smál se Mikey.
"A proč se směješ i ty ?" podíval jsem se nechápavě na Gerarda.
"Pravděpodobně si toho pamatuju víc než ty." ušklíbl se. No super, jsem tady za idiota a ani nevím proč. Dobře byla by to sranda, kdyby nešlo o mě !
"A-a o co teda jde ?" vypadlo ze mě nakonec.
"Máme video." řekl Ray vážně.
"Zkus to dát na youtube a zabiju tě, ať je to cokoli !" vykřikl Gerard.
"Takže přihlásit." vytáhl Mikey svůj iphone a Gerard se mu ho snažil vytrhnout z ruky.
"Nahrát." stále se mu to ale nedařilo.
"Tak a už se to nahrává." zasmál se Mikey.
"Jasně, ukaž to." vytrhl mu konečně z ruky Gerard ten jeho zelenej iphone a podíval se na obrazovku.
"DEBILE!" neslo se celým autem. Gerard odhodil mobil do rohu a já si všiml, že je celou dobu vyplý. Jasně, Mikey si z nás dělal srandu.
"Ne, to video nenahrajeme, ale máme ho. Opravdu ho máme." odpověděl Ray, když nikdo chvíli nepromluvil.
"Chcete ho vidět?" zasmál se Mikey a čekal na odpověď. Mezitím se dodávka rozjela a všichni sebou trhli. Musím z nich vydolovat vše, co ví.
"Jasně, že to debilní video chci vidět !" řekl jsem.
"Tak fajn." smáli se všichni přes celou dodávku. Ray si zapnul i-phone ( i když si myslel, že po zásahu Gerarda nebude fungovat ) a najel na video. Uznávám, že jsem se smál taky. Nebylo to vlastně zase tak hrozný. Jenom jsme s Gerardem nazí tacovali na dálnici a děsily projíždějící.
Říkal jsem si "A to se smějí jenom kvůli tomuhle ?". A pak to přišlo, víte jak bývají v reality show takový ty nahrávky jak lidi mluví a svěřují tam svoje tajemství ? Tak něco podobnýho jsem tam předvedl. Jasně vykecal jsem na sebe i to co jsem nevěděl. Cítím se jako největší idiot v týhle bandě idiotů a nelíbí se mi to. Jo, smál jsem se tomu, ale připadal jsem si trapně. A pak přišel na řadu Gerard. Páni, museli jsme bejt vážně docela sjetí. Pokud Gerard říkal, že si toho pamatuje víc, než já, proč se tváří jakoby o tomhle nevěděl?
"Jo a taky miluju Franka." ozvalo se z mobilu a následně se objevila Gerardova pusa, která vzápětí políbila mobil.
"Ale fuj. Teď abych to umýval." zabrblal někdo, nejspíš Mikey, a tímto video skončilo. Podíval jsem se na dotyčné a pak se mi obrátil kufr.
"ZASTAV!" zakřičel jsem a vyletěl z dodávky jak torpédo. Vyhodil jsem ze sebe všechno, co jsem za poslední den snědl, či spíše vypil.
"Franku, seš hovado." ozvalo se za mnou, ale já věděl, že je to spíše ze srandy.
"Promiň. Pokud ti to vadí, nemáš za mnou chodit." odsekl jsem a utřel si pusu. Doufal jsem, že už zvracet nebudu a tak jsem šel zpátky do auta. A najednou tu byl večer. Nejspíš jsem opět v autě usnul. Byl jsem tak unavenej. Probudil jsem se v dodávce, ale všichni ještě spokojeně oddychovali. Koukl jsem po Gerardovi a měl nutkání ho políbit. Ne, Franku! Neplácej nesmysly. Postupně se vzbudila celá naše posádka a dojelo se do hotelu, kde jsme měli další dvě noci zůstat. Zůstal jsem v dodávce poslední, bylo mi špatně. Jo, ještě pořád.
"Hej, jsi v pohodě ?" nakoukl dovnitř Gee.
"No, asi." pokrčil jsem rameny a vylezl ven.
"Hele, to video..." zasmál se nesměle. "Neber to vážně, byl jsem úplně mimo." vypadlo ze mě rychle.
"Tak fajn." pokrčil rameny a zmizel.
"Iero, ty jsi idiot ! Třeba... ne to nehrozí." povídal jsem si sám se sebou a šel směrem do hotelu.
"Vítejte, máte pokoj číslo 1423." usmívala se na mě recepční. Nechápavě jsem se uculil a vzal si klíče od pokoje. Možná už bych si měl zvyknout, že mě lidi znají. Došel jsem na patro, kde měl být můj pokoj a strčil klíček do zámku. Otočil jsem s ním a dveře se otevřely. Vypadalo to, že v pokoji nebudu sám. Buď se mnou bude Ray nebo Mikey. Tyhle zavazadla, co stála v chodbě musela být jednoho z nich. Gerard by si vzal radši cestovní tašku s kolečkama. Ale překvapilo mě, když jsem otevřel dveře do ložnice a na posteli seděl Gerard s rukama složenýma v klíně.
"Co je?" zeptal jsem se ho, když jsem zavřel dveře a hodil tašky do kouta. Vybalovat se mi stejně nechtělo.
"Musím ti něco říct. Neber vážně to, co jsem řekl na tom videu. Cos tam řekl ty, neber dneska vážně už nic." vysypal ze sebe na jeden nádech a pak si stoupnul a přešel ke mně. Stál jsem tam jako opařený, na zádech jsem cítil studený pot. Vážně šílenej pocit. Jako by se zastavil čas a já si mohl představit co všechno by mohlo následovat. Ale taky nemuselo... Stáli jsme naproti sobě, Gee se krásně usmíval, čekal až se na něho podívám. Odhodlal jsem se vrátit do reality a zvedl k němu hlavu. Přitáhl si mě za týl, popravdě přitáhl se spíš on ke mě, a končně se naše rty setkaly. Sakra, to zní jako kdybych četl z deníčku malé holky ! Ale jo, cítil jsem se jako malá holka, která dostala svou první pusu. Ok, malé holce by Gerard nestrkal jazyk do pusy. Měl bych přestat přemýšlet, když se mi plní sen. Nevím, jak dlouho jsme se líbali. Ani nevím, jestli se mi to fakt nezdálo a já nespal. Ale když jsem ucítil Gerardovu ruku na svém zadku, poznal jsem, že se mi to nezdá. Trochu jsem do polibku vzdychl a donutil se Gerarda odpojit se ode mě. Potřeboval jsem na vzduch, točila se mi hlava. Otevřel jsem dveře na balkon a sedl si mezi dveře. Po chvíli si přisedl i Gerard a chytl mou ruku do své.
"Franku. Občas kecám nesmysly a myslím, že jsi to video bral spíše jako srandu, že jsme byli sjetí. Jo, byli jsme, ale já občas mluvím pravdu, i když jsem sjetej. Věř mi. Mám tě víc, než rád. Doufám, že to cítíš stejně." řekl mi.
"Gee..nevím, jak to mám říct, ale..já tě miluju. Nekecám, vážně." odpověděl jsem mu na to a naklonil se k němul, abych ho mohl políbit.
"Jak se ti líbil polibek?" zeptal jsem se po polibku.
"Nádherný, líbáš jak princ a já jsem tvá princezna." zasmál se Gerard a společně jsme koukali na západ slunce.
"Teplouši ! Jdete s náma ?" vtrhl do pokoje Mikey.
"Kurva jak ses ... " zakřičel jsem.
"Drž hubu Mikey." přerušil mě Gee a vstal.
"Kam se vlastně jde ? " vstal jsem po chvíli a doběhl je na chodbě.
"Někam kde to žije !" ozvalo se.
"Fajn..." procedil jsem skrz zuby. Vážně se mi nikam nechtělo, jednak mi nebylo dobře a navíc... chtěl jsem na tom balkóně zůstat napořád. Došli jsme do nějakého zapadlého klubu, kde to ale žilo. Objednal jsem si u baru vodku s redbullem a zůstal tam sedět. Stále mi nebylo nejlíp z toho ranního zážitku a nechtěl jsem to moc riskovat.
"Franku? Jdeš se mnou?" poklepal mi na rameno Gerard, když jsem si chtěl objednat už třetí vodku.
"Jo, jasně." odpověděl jsem mu v klidu a odešli jsme ven. Trochu se mi motala hlava, protože v klubu bylo vydýcháno a dvě velké vodky taky nejsou moc dobré na žaludek. Málam jsem se svalil do trávy, kdyby mě Gerard nechytl a nepodepřel.
"Jdeme do hotelu, kluci tam už stejně nejsou. Odešli už před půl hodinkou. Nebavilo je to tam." vysvětloval mi Gerard, když jsem se ho zeptal, proč jdeme pryč.
"Přece bys tam nechtěl sedět sám?" dodal a podíval se na mě psím pohledem."Ne-e. Chci bejt s tebou." odpověděl jsem mu a zatáhl ho do parku, kde jsem ho políbil. Jo, moc příjemné to nebylo, protože vzápětí jsem měl Gerardův jazyk opět až v krku, ale co bych pro něj neudělal?
"Gee? Jdeme do hotelu, nebo jsi chtěl jenom využít příležitosti, že si nás kluci nevšimnou, když je tam tolik lidí v tom klubu?" zeptal jsem se pitomě, když jsem se od něj odtáhl.
"Oboje." zašeptal Gerard a chytl mě za ruku. Odcházeli jsme ruku v ruce do hotelu. Konečně jsme došli k hotelu, podíval jsem se na Gerarda.
"To-to tam chceš jít takhle ?" zdvihl jsem naše ruce.
"Proč ne ?" zasmál se.
"To je divný. Máš manželku a dítě !" zakrtoutil jsem hlavou.
"Ty taky." začal se smát.
"Ajoo." vykulil jsem na něj oči.
"A proto tě mám rád." vyplazil na mě jazyk.
"Ty mě máš rád ?" vypadlo ze mě.
"Měl bys jít spát." usoudil a vedl mě dovnitř. Nechápal jsem co to ze mě padá za ... řeči. Vždyť jsem toho zase tolik nevypil. Musím se zeptat Mikeyho co mi to podstrčili. Je to silný. Když se Geemu podařilo dostat mě z výtahu, kde jsem prý usnul, uložil mě do postele a já se probudil až ráno.
"Frankie. Vstávej." zatřásl se mnou lehce Gerard a já se donutil otevřít oči.
"Ahoj, Gee." pozdravil jsem ho a usmál se. Po ránu vypadám vždycky hrozně, ale to Gerardovi očividně nevadilo. Políbil mě a ukázal na stolek. Měl jsem tam nachystanou snídani. Ach, Gee je tak dokonalej. Snědli jsme si snídani a šli na zkoušku s kapelou. Řekli jsme si, že si ji uděláme ráno, abychom měli odpoledne čas na nákupy a tak podobně. Na zkoušce jsme se s Geem měli až moc k sobě, doufal jsem, že si toho ostatní nevšimli. Bylo by to docela ponižující. Stačilo že už kdysi dávno nám nadávali do teploušů a tak. Ale tak přece to bylo jenom jednou. Tenkrát to bylo všechno jiné. Bylo to spíše kvůli slávě nebo tak něco. Teď by to bylo opravdové. Odpoledne jsme si šli každý jinou cestou, nakupovat dárky pro rodinu a děti a tak. Večer byl koncert a po koncertě jsme si šli trochu připít na úspěch v dalším městě a pak se odebrali do hotelu. Lehl jsem si do postele a zkoušel si číst knížku. Tak jak mi to jde jindy, že se začtu do knížky a nevnímám svět, tak mi to dneska nešlo. Pořád jsem myslel na Gerarda. Myslel jsem na to, jestli to on myslí vážně se mnou. Zase jsem moc přemýšlel. Ovládl mě panický strach, že si dělá srandu, že chce využít toho jak jsem do něj blázen a totálně mě znemožnit. Franku uklidni se ! Nařídil jsem si.
"Fee ?" zaslechl jsem Gerardův hlas z koupelny.
"Hmm ?" broukl jsem.
"Nechceš mi jít pomoct ?" zasmál se. Knížku jsem pohodil na postel a přešel ke dveřím. Počkat, s čím chce pomoct ? Musel jsem se zasmát. Na chvíli jsem zavřel oči. Napadalo mě tolik věcí. Jo, v klidu tam nakouknu. Bože ! Stál ve sprše za tím zamlženým sklem, koupelna byla plná páry a mě se naskytl pohled na obrys jeho těla. Byl jsem tak vzrušenej.
"Budeš se sprchovat oblečenej ?" vykoukl ze sprchy.
"N-ne." zakroutil jsem hlavou a sundal si tričko, po chvíli jsem si stáhl kalhoty i se spodním prádlem. Najednou se ta atmosféra úplně vypařila, připadal jsem si trapně. Viděli jsme se nazí už hodněkrát, ale teď to bylo jiný. Po špičkách jsem přicupital až do sprchy.
"Nemusíš se mě bát." přitáhl si mě Gerard k sobě a zašeptal mi do ucha. Jen jsem se usmál. Najednou šlo všechno strašně rychle. Začali jsme se vášnivě líbat, dotýkat se... Lehce jsem od sebe Geeho odstrčil.
"To nemůžeme." zašeptal jsem a opřel se o něj čelem, abych mu zabránil dalším polibkům.
"Proč ne?"zašeptal zklamaně a objal mě.
"Máme rodinu. Děti." odpověděl jsem mu, ale také jsem si ho přitáhl k sobě a objal ho.
"Nikdo se to nedozví, slibuju. Bude to jenom mezi námi. Slibuji."
"Gee. Prosím, nenuť mě to říkat."
"Miluji tě, Fee." vzdychl Gerard a odtáhl se ode mě.
"Nenuť mě." zamrkal jsem, abych zahnal slzy, které se mi draly do očí."Prosím, Franku."
"Miluji tě, Gerarde." zašeptal jsem a naposledy ho políbil. Poté jsem vylezl ze sprchy. Osušil jsem se a šel zpátky do postele.
"Promiň." zašeptal Gerard když vylezl z koupelny.
"Ne, to já. Přemýšlel jsem o tom. Víš... ani netušíš jak moc jsem na sebe naštvaný." odvětil jsem.
"Proč ?" pokrčil rameny a sedl si ke mě na postel. Konečně jsem se na něho podíval. Vypadal tak krásně, když mu ty jeho červený vlasy padali do obličeje a přitom se tvářil jako by mu uletěly včely.
"Proč... to je téžký." šeptl jsem. Najednou jsem ucítil tu nejistotu, ten stud... Nastalo to nejtrapnější ticho. Kdyby to nebylo v rozporu se vším co mám na srdci, co si myslím a co jsem tak nějak Gerardovi řekl,okamžitě bych se mu vrhl kolem krku. Tak moc jsem ho chtěl aspoň obejmout. Sakra, jestli existuje Bůh určitě mi teď pomůže. Cítím se jako bych měl nůž v srdci. Tohle už moc dlouho nevydržím. Bože, pomáhej mi, pomyslel jsem si a pořádně se nadechl.
"Frankie. Miluju tě." zatřásl se mnou Gerard.
"Já tebe taky." vyhrkl jsem, ale pozdě jsem si uvědomil, co jsem vypustil z úst. Objal jsem ho a doufal, že je to jenom sen. Nechtěl jsem si zničit dokonalé přátelství a zároveň si nechtěl zničit manželství. A nechtěl jsem ho zničit Gerardovi.
"Franku. Podívej se na mě." zašeptal Gerard a nadzvedl mi hlavu. Podíval jsem se do těch jeho zelenkavých očí a skoro se v nich utopil. Potřeboval jsem ho políbit, najednou mi všechno bylo jedno. Naklonil jsem se k němu a naše ústa se spojila. Naše jazyky se proplétaly ve víru vášnivého tance a já věděl, že dělám správnou věc. Gerard mě opatrně položil na postel a stále mě líbal. Jezdil jsem mu rukama po celým těle, potřeboval jsem cítit jeho hebkou kůži. Cítil jsem, jak je vzrušený. Chtěl jsem to.
"Počkej chvíli." odtrhl se ode mě Gerard a odešel z pokoje. Po chvíli se vrátil s tubou gelu v ruce a posadil se ke mně. Podíval se mi do očí a čekal na odpověď. Němě jsem příkývl a na opravdový souhlas ho políbil. Pomalu mě položil na postel a začal mě líbat na krku, rukama mi zajel pod tričko, to se za několik okamžiků ocitlo na zemi. Ten způsob jakým se mě dotýkal, bože, už teď jsem v koncích... Přestal jsem vnímat svět, tak nějak jsem procitl až když se Gerard svými malými polibky dopracoval až k podbřišku. Byl jsem tak vzrušený, potřeboval jsem víc. Vzdychl jsem jeho jméno, ucítil jsem něco jako letmý úsměv. Je možné cítit něčí úsměv ? Naznačil mi ať se přetočím na břicho. Naprosto jsem se mu oddal, v podstatě jsem netušil co mě čeká, vážně jsem s klukem dřív nic neměl. Ucítil to, tu nejistotu možná i strach, o to víc jsem ho chtěl. To jak mě připravoval, konejšil... mám pocit jako kdyby to nedělal poprvé. Nezajímá mě to, teď mě nezajímá nic. Čekám už jen na okamžik kdy se naše těla spojí. Přitáhl si mě k sobě za boky a hlavu si položil na moje rameno. Pomalu do mě začal pronikat. Kurva, přiznám se, nezažil jsem příjemnější bolest. Na zádech jsem ucítil studený pot, po celém tělě jsem měl husí kůži a nevím co ještě, tolik pocitů... Jasně, asi jsem trochu křičel, Gee mi pohotově přikryl pusu rukou a začal přirážet proti mé pánvy. Tak strašně se mi chtělo křičet, zapomínal jsem dýchat a i kdybych nechal otvřené oči stejně by se mi před nimi zatmělo. Jo, tak úžasný to bylo. Gerard si dával na čas. Jeho pohyby byly pomalé a hluboké, nevydržel jsem to a povzbudil ho aby přidal. Přišla další vlna extáze, jo teď už jsem byl fakt jako v transu, tohle se v žádným případě nedalo srovnat s "normálním" sexem. Cítil jsem jak se mi zarývají jeho nehty do kůže. Ještě pár vteřin a moje tělo pohltilo neuvěřitelné teplo.
"Gee!" vykřikl jsem, protože už jsem to nevydržel a snažil se být tišejší. Za sebou jsem uslyšel jenom táhlé vzdychání, jak se blížil k vrcholu i Gerard. Cítil jsem se, jako bych měl každou chvíli vybuchnout..jako atomovka. Moje tělo se prohlo v další vlně zničující orgasmu a já cítil, že Gerard ho dosáhl stejně jako já. Děkoval jsem bohu, lepší sex jsem nezažil.
"Děkuju ti." políbil mě Gerard poté, co si lehl vedle mě. Oba nás přikryl dekou a objal mě.
"To já děkuju tobě." zašeptal jsem, natáhl se a zhasl lampičku na nočním stolku. Když jsem se ráno probudil Gerard v pokoji nebyl. Myslel jsem, že se mi ta noc nakonec zdála, ale poté jsem ho uviděl za balkonovými dveřmi kouřit. Omotal jsem kolem sebe deku a vyšel za ním.
"Nevyčítáš si to, že ne?" zeptal jsem se ho narovinu.
"Hrabe ti? Jasně že ne." odpověděl a políbil mě.
"Přemýšlím..asi to skončím s Lyn. Jsme spolu dlouho a ...musím se ti přiznat, že tě miluju snad dva roky, ale neměl jsem odvahu ti to říct." vysvětlil mi Gerard a já měl nutkání mu skočit kolem krku a políbit ho. Objal jsem ho a on mě políbil. Zamířili jsme zpátky do postele a začali se mazlit. Vyrušilo nás zaklepání a já rychle vystřelil z postele a schoval se do koupelny.
"Mikey, nemůžeš..nesmíš mě rušit takhle brzo po ránu." slyšel jsem Gerarda, jak nadává Mikeymu a musel jsem se usmát. Potom mu zabouchl nejspíš dveře před nosem a přišel za mnou do koupelny.
"Dáme si společnou sprchu?" navrhl jsem a trhl hlavou ke sprchovému koutu.
"Odměna za dnešní noc?" usmál se Gerard a shodil ze sebe všechny své věci. Vysoukal jsem se z deky a vlezl k němu.Stály jsme pod proudem horké vody a navzájem se myli. Vlastně to byla jedna z nejkrásnějších věcí, co jsem zažil.
Najednou mi Gee pošeptal "Co kdyby jsme to klukům řekli ?"
"Cože ?" trhl jsem sebou.
"Jen jim, oni to přece neřeknout. A-a navíc, nebudeme muset nic tajit." Prostě jsem musel souhlasit. Měl pravdu. Kluci nejsou zase tak blbý a tajit to před nima by bylo celkem téžký. "Takže souhlasíš ?" usmál se Gerard.
"Jo, a udělal bych to co nejdřív." odpověděl jsem. Vylezli jsme ze sprchy, oblékli se a vtrhli do vedlejšího pokoje.
"Chceme s váma mluvit." zakřičel jsem snad na celé patro.
"Co ? Chodíte spolu ?" začal se smát Mikey.
"No, vlastně jo." přikývl Gee a objal mě kolem ramen.
"Co ?" vyprskl Ray svůj samich na koberec. "A to teď jako... budete spolu šťastný až do smrti nebo jak si to představujete ?" vypadlo z něj kromě kousků jídla.
"Mě to bylo jasný." ušklíbl se Mikey. "Tak hodně štěstí."
Nevěděli jsme jestli to myslí vážně, jestli nebudou dělat problémy, nevěděli jsme nic. Ale máme sebe a to je pro nás momentálně nejdůležitější.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Veru Way Veru Way | Web | 26. února 2011 v 14:13 | Reagovat

jůů to je úžasný! :)) Jak byli sjetý :D:D

2 Tery Gee ;)*♥♥ Tery Gee ;)*♥♥ | Web | 26. února 2011 v 15:35 | Reagovat

Dost dobrá povídka :) :D*

3 GAUČ(O). GAUČ(O). | Web | 27. února 2011 v 10:51 | Reagovat

úžasný :D

4 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 28. února 2011 v 22:44 | Reagovat

Úžasný :D "Co ? Chodíte spolu ?" začal se smát Mikey.
"No, vlastně jo." Zabije mě to :D

5 Zouzíí Mikey Way Zouzíí Mikey Way | Web | 4. března 2011 v 21:10 | Reagovat

boží!!! piš dál!! děsně se těšim!!!!! áááá to je jako extáze!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama