Jednorázovka: Můj učitel = můj brácha?

7. února 2011 v 21:06 | Pansy Kristie |  Waycest - stories
Takže konečně přidávám slíbeného Waycesta. Psaly jsme ho společně s Andrýs :) Je to trochu delší, ale snad se to bude líbit ;)* (logicky by to, co je ke konci s tou fotkou, byla velká náhoda, ale co :P)
Gee with MikeyGerard:
Sakra, sakra, sakra! Dneska je můj velkej den a já zaspim...rychle na sebe navlíkám kalhoty a triko a letim do koupelny. Trochu se opláchnu, učešu, ale nemam vůbec čas, tak beru baťoh, klíče, mobil a letim ven. Dobíhám autobus a stihnu ho jen tak tak. Když dojedu na konečnou stanici, tak mi zbývá asi ještě 5min do zvonění. Trochu si oddechnu a jdu svižným krokem na křižovatku. Do háje, jakym směrem teď?! Nakonec zastavuju nějakýho kluka ptám se na cestu. Moment, ten kluk je docela pěknej...
"Ahoj, hele prosim tě kudy se do školy School of Visual Arts (ano, je to škola Geeho :D, pozn.PK) ?"
"Tady se dej doleva a pak pořád rovně."
"Děkuju moc." a mile se usměju. "Mimochodem, jsem Gerard."
"Já jsem Mikey."
Prohodil jsem s Mikeym pár slov, ale musel jsem se brzo rozloučit, protože jsem neměl moc času.
"Tak snad se zas někdy uvidíme, měj se Mikey."
"Jo snad jo. Čau.
Mikey šel ještě za mnou a já na něho cestou do školy pořád myslel, ale jakmile jsem z dálky uslyšel zvonění, tak jsem se rozběhl a začal myslet jen na mou novou práci. Už byla hodina a chodby byly prázdné, takže jsem snadno našel kancelář. Vyplnil jsem tam nějaký papíry a ředitel mě šel příští hodinu představit mé nové třídě.Vešel jsem do třídy a trochu se lekl mého odrazu v zrcadle - byl jsem pěkně rozcuchanej a i spocenej. No co, skoro celou cestu jsem sem běžel. Žáci ztichli a ředitel mě jen tak letmo představil a už šel ven. Když zavíral dveře, tak prohodil větu:
"Teď je to na tobě." a mrkl na mě.
Po chvíli jsem začal s výkladem češtiny. Žáci mi ukázali kde právě skončili a my v tom pokračovali. Najednou jsem ale přestal a nastalo ticho. Můj pohled směřoval k poslední lavici, kde seděl jenom jeden kluk a to Mikey. Po pár minutách začli žáci hlasitě odkašlávat a naznačovat mi, že bychom měli pokračovat. Já se začervenal a Mikey se na mě sladce usmál. Co se to se mnou sakra děje? On se na mě sladce usměje a já tu roztávám jak svíčka. Pokračoval jsem teda dál ve výkladu dokud nezazvonilo. Všichni vypadli ze třídy, jen Mikey přišel ke mně.
"Ahoj Gerarde...teda pardon, pane učiteli." zazubil se.
"A-ahoj." dostal jsem ze sebe. "Nene klidně mi řikej Gerarde, to je v pohodě. Ty jo, tebe bych tu nečekal."
"No to já tebe taky ne. Dobrá náhoda co?"
"Jo to jo...hele musim si jít ještě něco zařídit, tak na další hodině." vyklopil jsem ze sebe nakonec.
"Dobře, zatim se měj." usmál se ještě Mikey a taky odešel ze třídy.Zašel jsem se teda zabydlet do svýho kabinetu a pak zase zvonilo, tak jsem letěl do třídy. Dneska teda fakt nestíhám.
Mikey:
Gee vletěl do třídy celej rozcuchanej a udejchanej. Trochu mě to vzrušilo, ale nenechal jsem se dál vyvádět z míry. Jeho první pohled směřoval ke mně, což mě potěšilo. Nakonec začal vykládat něco o válkách a já pozoroval každou jeho křivku a nevnímal výklad. Gee si toho po chvilce všiml a trochu zrudnul ve tváři. Uvědomil jsem si až po chvíli, že na něj koukám bez mrknutí a s otevřenou pusou a taky jsem se začervenal. Nikdo si nás nějak moc nevšímal, což bylo super. Vlastně ani nevim, co to dělám. Zabouchl jsem se do našeho učitele? Ne to není možný...nebo jo? Z myšlenek mě probudilo zvonění.
"Tak zase zítra, nashle!" končí Gerard dnešní den. "Mikey!" zavolá přes celou třídu. "Kdyžtak mi vem tyhle sešity a přines do kabinetu, dík." a odešel.
Vzal sem teda sešity a pomalu došel do kabinetu.
"Jo ty sešity, díky moc." prohodil Gee a dál se věnoval psaním do nějakých papírů. Pak si ale všimnul, že tam pořád stojím. Naše pohledy se střetly. Teď sem si ho konečně pořádně prohlídnul a neodolal sem. Vrhl jsem se na něj a něžně ho políbil. V tu chvíli jsem nevěděl, co dělám, ale překvapilo mě, že mi polibek oplatil a my se tam spolu něžně líbali. Gee byl vášnivý. Sáhnul jsem mu pod triko a jemně hladil. V tu chvíli nás ale vyrušilo klepání na dveře a my v mžiku museli přestat.
"Pane Wayi máte tu nějaké...aha, promiňte, nechtěla jsem vás vyrušit. Jen jsem vám zanesla další lejstra k vyplnění." pronesla nějaká babka z kanclu.
"Ne to je dobrý, já už stejně jdu." řekl jsem rozmrzele a ještě ve dveřích se na Geeho otočil. Byl ještě trochu v šoku, a tak jsem radši rychle vypadnul...
Gerard:
Wow. Tohle bylo naprosto úžasný. To bych teda do Mikeyho neřekl. I když je pravda, že se na mě v hodinách culí, ale že až takhle. Ale jsem rád. Co rád, stojim tu a jsem strašně nadrženej. Kdyby sem nepřišla ta zku*vená babka tak i možná...ne, nebudu teď myslet na sex. Nakonec si teda zbalim věci, trochu uklidnim moje nářadíčko a vyrážim domu. Celou cestu myslim na Mikeyho.Po chvíli čekání na zastávce konečně přijíždí autobus. V autobusu si ho dokonce představuju nahýho...Gerarde! Klidni se - jsi mezi lidma. Ani jsem si nevšimnul, že se můj malý kamarád probral. Jedna babka si toho taky všimla a trochu zvedla obočí. Pořádně si mě prohlídla a při pohledu na ní mi klesnul.
Už u Geeho doma...
Pořád myslim na Mikeyho. Teď bych chtěl bejt s nim a cítit jeho teplé rty na mých. Nakonec v mých představách usínám.
Druhý den ráno...
Nemůžu se dočkat Mikeyho. Stačí mi jeho jediný pohled a zas budu celej v rozpacích. Ve škole mě ale čeká nemilé překvapení - Mikey tam není. Co s nim je? Snad to nesouvisí se mnou. Přiznávám, když odcházel, tak jsem se asi netvářil moc nadšeně a jeho to možná vylekalo...ale mě se to líbilo! Zbytek dne se ve škole hrozně vlekl. Žáci nedávali pozor, ale mně to bylo jedno, protože jsem celou dobu myslel na Mikeyho. Když konečně zazvonilo poslední zvonění, vyletěl jsem ze třídy a spěchal domu. Mam tam totiž telefoní čísla a adresy všech mých žáků. Konečně jsem doma a jdu hledat Mikeyho číslo. Sice nevim, co mu řeknu, ale musim ho prostě slyšet.
"Halo?" ozve se na druhé straně. Najednou ztratim slova a roztávám, když slyšim jak do telefonu nervozně oddechuje.
"Ahoj...tady Gerard."
"Eh...aha, ahoj."
"Stalo se něco?" vyklopím ze sebe nakonec. Je toho tolik, co mu chci říct, ale musim na něho pomalu.
"Ne, všechno je fajn...a kvůli čemu voláš?"
"No, chtěl jsem vědět, proč si nebyl ve škole..."
"Noo...ehm...nebylo mi dobře." dostal ze sebe nakonec.
"Aha no já...postrádal jsem tě tam." řeknu stydlivě.
"Fakt? No nevim kdy tam půjdu, zítra asi ještě ne a možná ani ne tenhle tejden. Hele už musim, tak čau." a zavěsí.
"Né Mikey počkej! Já bych chtěl..." ale nestačil jsem to doříct. Musim ho vidět. A to hned! Napíšu si teda Mikeyho adresu a vyrážim. Není to moc daleko, 5 ulic odsud. Dolní dveře byly otevřené, tak vcházim dovnitř a hledám Mikeyho byt. Celej udejchanej u něho zazvonim. Otevřel dveře a vyjeveně na mě koukal.
"Co tu děláš?" a dost zděšeně koukal. Já neváhal a začal ho líbat. Přestal být vyděšenej a něžně mi oplácel polibky. Vtáhl mě dovnitř, ale nepřestával mě líbat. Přesunuli jsme se k němu do pokoje. Kouknul se mi do očí.
"Víš Gee...já nebyl ve škole kvůli tobě."
"Kvůli mě?" zděsil jsem se.
"No. Já se bál, že kvůli tomu, jak jsem po tobě v tom kabinetě vyjel, že už se mnou nebudeš chít nic mít. A přitom jsem tě tak moc chtěl." vykoktal nakonec.
"Ty můj blázínku." zašeptal jsem a začal ho líbat. Má tak krásně jemný rty. Začal mi jezdit rukou pod trikem a nakonec mi ho sundal. Tentokrát nás nikdo nevyruší. Pomalu mi jel jazykem až k břiše a strčil mi ruku do kalhot. Jemně mi ho hladil. Odepnul mi pásek a kalhoty byly dole. Položil jsem ho na postel a taky mu svlíknul triko. On mi ho mezitim hladil a nakonec byly boxerky dole. Ležel jsem před nim nahej a on mě líbal po celym těle. Postupně jel jazykem dolu, ale u břicha se zastavil. Byl jsem hrozně nadrženej a naznačil mu, že by měl pokračovat dolu a přestat mě takhle trápit. Šibalsky se usmál a já mu sundal přebytěčný zbytek oblečení. Začal mi ho jemně olizovat a já byl úplně mimo. Byl jsem strašně vzrušenej. Toužil jsem po Mikeyovi jako nikdy před tím. Mikey na chvíli přestal a zašel do koupelny. Když se vrátil, tak držel v ruce lubrikant. Nadšeně zvedl obočí a já vzrušeně kývl. Začal si ho promazávat, ale já ho zastavil. S údivem se na mě podíval.
"Já sám." zašeptal jsem mu a on se jen toužebně usmál. Začal jsem mu ho jemně promazávat a on jen tichounce sténal. Chvilku na to mě vášnivě políbil a otočil. Cítil jsem na zádech jeho teplý dech a to mě neskutečně nabudilo. Ještě mě líbnul na krk. Nejdřív mi tam strčil prst, aby mě připravil a taky mě promazal a pak do mě vniknul. Zařval jsem náhlou bolestí, ale zároveň i slastí. Bylo to něco nepopsatelnýho. Vzdychal jsem pořád víc a víc a Mikey přidával na tempu.
"Mikey..ah." křičel jsem každou chvíli. Udělali jsme se ve stejnou chvíli. Něco tak krásnýho jsem nikdy nezažil.Padli jsme vedle sebe vyřízení a on se sladce usmíval. Schoulil jsem se k němu a on si ještě pohrával s mými vlasy. Nakonec jsme spolu usnuli v náručí.
Ráno...
Vzbudil jsem se jako první. Mikey roztomile oddechoval, tak jsem ho políbil na tvář a nechal ho spát. Vzal jsem si jen boxerky a vydal se něco sníst. Udělal jsem nám míchaný vajíčka a přinesl to Mikeymu do pokoje. Ještě spinkal slaďoušek. Začal jsem si to u něho v pokoji prohlížet. Měl tam nějaký fotky z dětství. Heh. Upustil jsem talíř s vajíčkama a ten se s velkou ránou na zemi roztříštil.
"Co se děje?" zeptal se rozespale Mikey. Já nebyl schopnej říct ani slovo. Ani hlásek jsem ze sebe nevydal. Mikey se pomalu zvedl a šel ke mně. Já koukal stále tím samým směrem a byl jsem totálně mimo.
"Hey! Gee? Co je?" začal trochu panikařit Mikey.
"Ta fotka...proč je roztržená?" zeptal jsem se potichu a ukázal na jeho fotku s mámou, když byl ještě prcek.
"Já nevim, roztrhla jí máma, když jsem byl malej. Prý na ní byl táta a oni se kdysi rozvedli a ona ho nechtěla mít na žádný fotce. Proč?"
"Počkej chvilku." pronesl jsem a odskočil si pro mojí tašku. Vyndal jsem peněženku a z ní pomačkanou fotku. Přiložil jsem jí k tý Mikeyový a pasovala k ní.
"Ku*va." řekl jsem nakonec. Mikey jen vyděšeně koukal. Asi mu to pořád ještě nedocházelo.
"Víš Mikey, já od svých 5-ti let vyrůstal jenom s tátou, protože se s mámou rozvedli a on si mě vzal do péče."
"No a..?" zeptal se blbě Mikey.
"Bože, co na tom nechápeš?! Koukni na ty půlky fotky - pasujou k sobě. Máme společný rodiče, chápeš?" a trochu jsem zvýšil ton. Mikey vykulil oči a oba jsme se na sebe nevěřícně koukali.
"Brácho?" pošeptal nakonec. Já jen kývnul hlavou. Chvíli jsme tam na sebe mlčky koukali, ale já to nemohl vydržet a začal ho líbat.
"Myslíš, že spolu můžeme bejt?" zeptal se po pár polibcích.
"Mikey, já tě miluju a že jsme bráchové náš vztah přece nezruší. Je to trochu divný, ale já tě pořád chci." šeptl jsem mu.
"Taky tě miluju Gee a chci tě, ani nevíš jak, ale..." - nenechal jsem ho dokončit větu. Začal jsem ho líbat tak vášnivě až jsem ho povalil na postel. A zbytek znáte. Jsme sice bráchové, ale rozdáváme si to den co den, jako nikdo mezi váma.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tery Gee ;)* Tery Gee ;)* | Web | 7. února 2011 v 21:19 | Reagovat

skvělý ! Skvělý ! skvělý ! moc se vám to povedlo :-**** :) :)

2 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 7. února 2011 v 22:06 | Reagovat

Jsme sice bráchové, ale rozdáváme si to den co den, jako nikdo mezi váma...To mě odrovnalo :D

3 Veru Way Veru Way | Web | 7. února 2011 v 22:39 | Reagovat

[2]: Asi tak..:D ikdyž mam radši Frerardy, je to dokonalý!:)

4 Zouzíí Mikey Way Zouzíí Mikey Way | Web | 4. března 2011 v 20:16 | Reagovat

tak to je cool!! :D

5 Paní Hrachorová :'3 Paní Hrachorová :'3 | Web | 27. května 2011 v 23:26 | Reagovat

haháá.. :D
ten konec mě rozsekal.
dokonalý dokonalý ! ♥ :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama