Request for a dance - jednorázovka ;)

13. února 2011 v 21:45 | Pansy Kristie |  Frerard - stories
Takže přidávám další povídku (napsáno někdy v týdnu) ;) Není to klasický Frerard - Gee a Fee tam spolu nic nemaj noo :P Snad se bude líbit ;)* .. jo a má to otevřenej konec :P ale jakože je to otevřenej HAPPYEND :D ;))


Ach jo, další smska od Raye. Nechápu, že mu to ještě nedošlo.
"píp" - že by zase Ray? Tentokrát se mi ale na tváři rozzářil úsměv. Gee.
"Ahojky, dneska večer pořádáme párty a ty tam samozřejmě nesmíš chybět. Začíná to okolo 8."
Párty? Tak to určitě přijdu. Co si ale vezmu na sebe? Nejspíš zavolám Frankiemu, ten se v tom vyzná nejlíp a navíc je stopro taky pozvanej. Není nad mít nejlepšího kámoše hned za rohem. A ještě když je ten kámoš teplej.
"Ahoj Franku, hele víš jak je dneska ta párty u Wayů, tak prostě..no nevim co si mam vzít a.." ani mě nenechal dopovědět.
"Okey, tak já si taky něco vyberu a hned jsem u tebe. Určitě něco najdem. Zatím papa." a položil.
Neuběhla ani hodina a Frank už dole zvoní.
"Tak už jsem tady." a jen tak letmo mě obejme a rovnou vyráží do mýho pokoje do skříně.
"Oh Frankie, tobě to ale sekne." prohlížim si jeho model. Má černé, uplé džíny a tričko s potiskem, který zvýrazňuje jeho svaly s tetováním. Kdyby nebyl teplej tak..ne, je to přece můj nejlepší kámoš.
"Na, zkus si tohle." podává mi sukni a tílko s flitry.
"Jseš prostě třída Frankie. Moc ti děkuju." a prohlížim se v mém modýlku. Tak a můžem vyrazit. Venku je teplo, tak jdeme pěšky. Pár ulic od Wayů je už slyšet hlasitá hudba.
"Konečně jste tady." vítá nás Gee s úsměvem.
"Páni Tery, moc ti to sluší." a já se na něho uculím. Vstoupili jsme do obýváku a tam to byl doslova taneční parket s barem v rohu, kde na nás mával barman Mikey.
"Jdu si dát něco k pití." křičela jsem na kluky a snažila se aspoň trochu překřičet hudbu.
"Ahojky Tery, tak co si dáš?" usmál se Mikey.
"Namíchej mi nějakej drink..barmane." zasmála jsem se a pozorovala Mikeyho, jak to všechno míchá a protřepává. Mm bylo to ták dobrý. Hudba se trochu zklidnila a nastal ploužák.
"Smím prosit?" ozvalo se za mnou. Ani jsem se nemusela otáčet abych poznala, že je to Ray.
"Jo jasně." prohodila jsem a hodila na Mikeyho vražedný výraz, protože se mi ten zmetek smál. No co, Ray je skvělej kámoš, ale to je všechno. Když po mě ještě nejel, tak byl na pohodu, ale teď už je to jinak. Po chvilce Rayova ruka sjela trochu dolu, ale já mu jí rychle nadzvedla. Slyšela jsem jen jak vzdychnul a viděla, jak se Mikey popadá za břicho. On všechno věděl, takže si ze mě dělal furt srandu. Ploužák skončil a všichni zase začali skákat na rychlou písničku. Koukala jsem mezi davy lidí a konečně zahlédla Geeho s Feem.
"Tak jak se ti tančilo s Rayíkem?" chechtal se Frank. No jo, tak to vědí všichni. Vyplázla jsem na něj jazyk a taky se začla smát.
"Musim si odskočit." kývla jsem na kluky a když jsem se vrátila, tak začínal další ploužák. Hledala jsem aspoň Frankieho, aby mě zachránil, ale ten už tančil s nějakým klukem, takže než jsem stihla hledat někoho jiného, Ray byl u mě. Tenhle ploužák byl snad ještě delší než ten minule. Ray byl na mě hrozně namáčklej, že jsem ztěží dýchala. Konečně to skončilo, ale kluk, co pouštěl písničky nám oznámil, že nás po rychlý písničce čeká další. Vymanila jsem se z Rayova objetí a šla si sednout na gauč v rohu, kde za mnou přišel Gerard.
"Takže zase s Rayem jo?" ušklíbnul se.
"No ještě ty s tim začínej. On si prostě nedá říct no.." začala jsem a nakonec jsme spolu začli probírat všechno možný od kluků po naše úlety.
"...no a pak mi Mikey zabouchnul a já stál venku ve sněhu v trenýrkách." vyprávěl Gee a já vyprskla smíchy. Dobrá nálada byla ale v mžiku pryč, protože začal další ploužák a já jen vzdychla, když jsem viděla Rayovu hlavu, jak mě hledá v davu.
"Sakra." kousla jsem se do rtu a Gee jakmile viděl Raye pochopil.
"Tak pojď se mnou." a já se jen usmála a šla tančit s Geem. Kroužili jsme do pomalého rytmu a já vdechovala jeho vůni. Bylo to krásný. Mohla bych s ním tančit hodiny a hodiny. Bohužel ploužák skončil a já na znamení záchrany jen špitla, že děkuju. Pak jsem vzhlédla do davu a viděla blížícího Raye. Co zas chce? Gerard si ho taky všimnul.
"Tudy!" chytnul mě za ruku a vlekl do pokoje. "Snad si nás nevšimnul." znervozněla jsem. Bohužel se ale klika pohnula a my neměli dost času utéct do dalšího pokoje, tak nás Gee vmáčknul do skříně vedle dveří.
"A mam tě..." vběhnul do pokoje Ray. "K-kde zas je?" a zmizel. Já se začla tlumeně smát a všimla si Geeho pronikavého pohledu. Sotva jsem mu koukala do očí, protože bylo ve skříni šero. On se sladce usmíval a my se k sobě pomalu nahnuli, jako v romantickym filmu. Znovu jsem ucítila jeho vůni a teplý dech. Jeho rty se střetly s mými a on mě začal něžně líbat.. Bylo to něco nepopsatelnýho a krásnýho. I když nám tam bylo krásně a bylo to tam tajemně romantický, jsme museli ven. Znovu mě jemně políbil a moje ruce mu automaticky zajely do vlasů. Nakonec se mi dlouze podíval do očí, letmo líbnul a my se vrátili zpátky. Nikdo si ani nevšimnul, že jsme byli pryč, což bylo skvělý. Jen Frankie pozvednul obočí a pak se kamarádsky usmál. Všimla jsem si, že se s tim klukem drží kolem pasu - celej Frank.
"Dáš si něco k pití?" šeptnul mi Gee. Kývla jsem a my zamířili k baru, kde si nás všímal Mikey.
"Zase tropickou bombu Tery?" usmál se.
"Jojo." a už mi to začal míchat.
"Tak já si to dám taky." zasmál se Gee a trochu se ke mně přimáčkl, takže jsem byla jako v ráji. Pak už jsme jen popíjeli drinky, co nám Mikey servíroval a povídali si. Ani jsem si nevšimla kolik už je hodin. Všichni už odešli jen já, bráškové Wayovi, Frankie ležící na gauči a Ray, kterej mě už nejspíš viděl, jsme tu zůstali.
"Asi už půjdu spát." zívnul Mikey. "Zůstáváš tady Franku?"
"Jo...máte tu dost pohodlnej gauč." pronesl rozespale se zavřenejma očima.
"Ok, tak dobrou lidi."
"Dobrou." řekl jsme všichni souhlasně.
"Já pojedu asi domu." prohodil Ray.
"Nechceš tu zůstat? Vedle je ještě jedna postel." ptal se Gee.
"Né dobrý, já pak zítra...no vlastně dneska dopoledne ještě někam musim. Tery, nechceš hodit domu?" rozzářil se Ray.
"Né děkuju, já tu zůstanu." usmála jsem se ospale.
"Škoda, tak snad jindy. Mějte se, ospalci." a už byl pryč. Opřela jsem Geemu hlavu o rameno a snažila se udržet oči otevřené. Fee začal hlasitě chrápat.
"Chceš už jít spát?" zeptal se Gee a hrál si s mými vlasy.
"Asi už jo." a tak jsme dole zhasli a šli nahoru do pokoje. Gerard kývnul hlavou, že se teda bude spát u něj a já neváhala a samozřejmě k němu šla. Schoulili jsme se k sobě a on mě ještě líbnul do vlasů.
"Jsem tak rád, že jsi tu se mnou. Nikdy jsem si to k tobě nepřiznal a teď jak je všechno jinak, jsem asi nejšťastnější kluk na celym světě."
"Oh Gee." špitla jsem a líbla ho na krk. Nakonec jsme se ještě trošku mazlili, ale pak už jsem jen nasávala jeho vůni a usnula mu v objetí...
Ráno mě vzbudila vůně smažící se slaniny, tak jsem nechala ňuňánka Geeho spinkat a šla dolu do kuchyně.
"Brý ráno." usmál se Frankie. Chová se tu jako doma. Ale co, Wayův dům je pro nás skoro jako doma - jsme tu každou chvíli.
"Ahoj." řekla jsem ještě rozespale.
"Dáš si vajíčka se slaninou? Moment, kde maj zas ty vajíčka...no a co jinak, si spala u Geeho jo?" opřel se o pult a čekal na mojí odpověď.
"Spala no." uchechtla jsem se.
"A jako víc mi neřekeš? Já čekám na všechny ty detaily a ty mi řekneš jenom tohle." a začali jsme se oba smát. Tak jsem to shrnula a většinu mu řekla.
"Jsem tak rád Terezko." a objal mě.
"Dobrý ráno." přišel nakonec i Gee. Oh, měl na sobě jen sexy trenýrky a tričko. Dal mi pusu na tvář a začal něco hledat v lednici. Frankie na mě mrknul a pak nám nandal snídani. Mikey přišel jako poslední.
"To už jste všichni vzhůru jo." mžoural a rovnou se pustil do slaniny.
"No..tak co máte dneska v plánu?" prohodil Frank.
"Já se budu asi flákat doma." zíval Mikey.
"Já ještě nevim kluci." prohodila jsem s plnou pusou.
"Mohli bysme si někam vyrazit ne?" usmál se na mě Gee.
"Jo to bysme mohli i když jsem dneska nějakej ospalej." dořekl Mikey a Gee jen vzdychnul a zakroutil hlavou.
"Jo jenom vy dva, ahá, to pak jo." a já s Feem vyprskla smíchy.
"A co ty Frankie?" usmála jsem se na něj
"No já mam sraz s jednim kámošem a pak si asi půjdu domu zabrnkat na kytaru."
A tak jsme všichni dojeli a každej šel někam jinam - Fee už odešel domu, Mikey se šel někam flákat a my zůstali s Geem sami.
"Tak kam vyrazíme?" a přitisknul si mě k sobě.
"To je na tobě, jen když budu s tebou." zašeptala jsem mu a on mě jemně políbil...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tery Gee ;)* Tery Gee ;)* | Web | 13. února 2011 v 21:58 | Reagovat

Nádherný :** :)

2 ♥Iwa♥ ♥Iwa♥ | Web | 13. února 2011 v 22:37 | Reagovat

úžasný :)

3 Mulish Maya Mulish Maya | Web | 3. května 2011 v 21:20 | Reagovat

Jé, to je super. Jen jedna otázka: Proč to má jenom první díl? :| :P
"Mohli bysme si někam vyrazit ne?" usmál se na mě Gee.
"Jo to bysme mohli i když jsem dneska nějakej ospalej." dořekl Mikey a Gee jen vzdychnul a zakroutil hlavou.
Proč mně přijde Mikey ve většině povídkách mimo? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama